Cena regularna:
849,00 zł
średnia ilość
Opis
Zegarek posiada również wodoodporność na poziomie 5 ATM, co oznacza, że jest odporny na niewielkie zachlapania, ale nie jest przeznaczony do pływania czy nurkowania. Wyposażony w mechanizm kwarcowy zapewniający precyzyjne odmierzanie czasu, zegarek Bering 11739-797 łączy w sobie funkcjonalność i elegancki wygląd.
Płeć: Męski
Typ szkła: Płaskie szkło szafirowe
Typ mechanizmu: Kwarcowy
Kolor koperty: Matowy niebieski
Długość koperty: 45 mm
Wysokość koperty: 7 mm
Szerokość koperty: 39 mm
Średnica koperty: 39 mm
Materiał koperty: Tytan
Kształt koperty: Owalny
Materiał paska: Bransoleta tytanowa z ogniwami tytanowymi
Kolor paska: Niebieski
Długość paska: 176 mm
Szerokość paska: 20 mm
Zapięcie: Składane
Materiał ogniw: Tytan
Kolor tarczy: Niebieski
Materiał tarczy: Sunray
Wodoodporność: 5 ATM
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Niebieski |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 39 mm |
| Grubość koperty | 7 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | TITANIUM |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















