Cena regularna:
599,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Ten model zegarka, dzięki swojemu klasycznemu wyglądowi i jakości wykonania, stanowi doskonały wybór dla osób poszukujących czasomierza o ponadczasowym designie. Jest to zegarek, który idealnie podkreśla codzienny styl i może być wspaniałym towarzyszem na różne okazje.
Materiał koperty: Stal nierdzewna.
Kolor koperty: Złoty.
Wykończenie koperty: Polerowane.
Średnica koperty: 22 mm.
Grubość koperty: 6 mm.
Kształt koperty: Okrągły.
Szkiełko: Szkło szafirowe, antyrefleksyjne.
Kolor tarczy: Biały.
Materiał paska: Stal nierdzewna.
Kolor paska: Złoty.
Typ zapięcia: Klips.
Szerokość zapięcia: 8 mm.
Maksymalny obwód nadgarstka: 190 mm.
Odporność na wodę: 3 ATM (odporny na niewielkie zachlapania).
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolekcja | CLASSIC |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 20 - 25 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 22 mm |
| Grubość koperty | 6 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Biały |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Złoty |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |




Grawerowanie 















