Cena regularna:
4 349,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Ręcznie nakręcany, manufakturowy ATL-2
- Rezerwa chodu: 50 godzin
- Liczba kamieni: 17
- Koperta: Stal nierdzewna
- Średnica koperty: 42 mm
- Grubość koperty: 12 mm
- Tarcza: Beżowa
- Szkło: Szafirowe z powłoką antyrefleksyjną
- Pasek: Skórzany, brązowy, szerokość 20 mm
- Wodoszczelność: 50 m (5 ATM)
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 42 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Beżowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Brązowy |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















