na wyczerpaniu
Opis
-
Mechanizm:
- Typ: Japoński mechanizm kwarcowy z funkcją podwójnego czasu
- Funkcje: Godzina, minuta, sekunda, data, podwójny czas
-
Koperta:
- Materiał: Stal nierdzewna (morska klasa)
- Średnica: 44 mm
- Grubość: 14 mm
- Kolor: Szary
- Kształt: Okrągła
- Tył koperty: Zakręcany
-
Szkło:
- Typ: Szkło mineralne z powłoką antyrefleksyjną
-
Tarcza:
- Kolor: Czarny
- Oznaczenia: Nakładane indeksy z powłoką Swiss Newlite
- Wskazówki: Luminescencyjne
-
Bezel:
- Rodzaj: Stały
-
Pasek:
- Materiał: Skóra cielęca
- Kolor: Szary
- Szerokość: 22 mm
- Zapięcie: Klasyczna sprzączka
-
Wodoszczelność:
- 5 ATM (odporny na zachlapania i krótkotrwałe zanurzenie, np. podczas kąpieli, ale nie nadaje się do pływania i nurkowania)
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 44 mm |
| Grubość koperty | 13 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Chronograf |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















