Cena regularna:
2 749,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Kolekcja: Palazzo Empire
Mechanizm: Kwarcowy, szwajcarski RONDA
Koperta: Stal nierdzewna, złocona, z matowym i polerowanym wykończeniem
Średnica koperty: 39 mm
Grubość koperty: 12 mm
Szkiełko: Szafirowe, odporne na zarysowania, antyrefleksyjne
Dekiel: Pełny, stal nierdzewna
Wodoszczelność: 50 m (5 ATM)
Tarcza: Czarna z logo Meduzy
Bezel: Stały, stal nierdzewna
Bransoleta: Skórzana, czarna, szerokość 20 mm, z zapięciem na klamrę
Funkcje: Godziny, minuty
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 39 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















