Cena regularna:
1 809,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Kolekcja: New Chrono
Mechanizm: Kwarcowy, szwajcarski
Koperta: Stal nierdzewna, matowo-polerowana, w kolorze srebrnym
Średnica koperty: 45 mm
Grubość koperty: 13 mm
Szkiełko: Szafirowe, odporne na zarysowania, z powłoką antyrefleksyjną
Dekiel: Pełny, stal nierdzewna, przykręcany
Wodoszczelność: 50 m (5 ATM)
Tarcza: Zielona z podświetlanymi wskazówkami i indeksami, zdobiona motywem głowy Meduzy i greckim wzorem Greca
Bezel: Stały, stal nierdzewna
Bransoleta: Stal nierdzewna, srebrna, z zapięciem motylkowym
Funkcje: Godziny, minuty, sekundy, data, chronograf
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 45 mm |
| Grubość koperty | 13 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Zielony |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Motylkowe |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















