Cena regularna:
2 419,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Kolekcja: V-Circle
Mechanizm: Kwarcowy, szwajcarski (Ronda)
Koperta: Stal nierdzewna z powłoką PVD w kolorze złotym, średnica 43 mm
Szkiełko: Szafirowe, odporne na zarysowania
Dekiel: Pełny
Wodoszczelność: 50 m (5 ATM)
Tarcza: Złota z wskazówkami i indeksami w kolorze złotym
Bransoleta: Stal nierdzewna z powłoką PVD w kolorze złotym
Funkcje: Godziny, minuty, sekundy
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 42 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Złoty |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Złoty |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















