Cena regularna:
529,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA:
Nazwa Tommy Hilfiger 1791421 Damon Męskie 44mm 5ATM
Nazwa marki Tommy Hilfiger
SKU w połowie-24379
Kod EAN 7613272249881
Płeć Mężczyzna
Seria producentów Damon
Nr art. 1791421
Styl klasyczny
Waga produktu 0.10
Wyświetlacz analogowy
Bateria (kwarc)
Funkcje 24 godziny, data, dzień, godzina, minuta, sekunda
Materiał obudowy Stal nierdzewna
Szerokość koperty 44
Grubość koperty 10
Kształt koperty Okrągły
Wodoodporność 5
Kolor obudowy Niebieski
Matowa powierzchnia, polerowana
Szkło hartowane, szkło mineralne
Kolor tarczy niebieski
Materiał paska do zegarka Stal nierdzewna
Kolor paska do zegarka Niebieski
Zapięcie na klamrę
Szerokość bransolety 21
Maks. obwód nadgarstka 210
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolekcja | DAMON |
| Kolor koperty | Niebieski |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 15 |
| Wyposażenie | Pasek HRM |
| Średnica koperty (dokładnie) | 44 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | 24-UURS WEERGAVE,DATUM,DAG |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Milano |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Cyfrowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Dzień miesiąca, dzień tygodnia, |
Grawerowanie 















