na wyczerpaniu
Opis
Kolekcja: T-Gold
Mechanizm: Automatyczny ETA kaliber C26.111
Koperta: Stal nierdzewna 316L z bezelem z 18-karatowego różowego złota
Średnica koperty: 29.30 mm
Grubość koperty: 10.40 mm
Szkiełko: Szafirowe, odporne na zarysowania
Dekiel: Przezroczysty
Wodoszczelność: 50 m (5 bar)
Tarcza: Kremowa z indeksami diamentowymi
Pasek: Srebrny stal szlachetna
Funkcje: Godziny, minuty, sekundy, data
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Dwukolorowy |
| Średnica koperty (od-do) | 26 - 30 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 29 mm |
| Grubość koperty | 10 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Kremowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 50m |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















