na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: Kwarcowy, szwajcarski mechanizm.
Model mechanizmu: ETA F06.115.
Funkcje: Godzina, minuta, sekunda, datownik, wskaźnik końca życia baterii (EOL).
Precyzja: Wysoka dokładność czasu z minimalnymi odchyleniami.
Koperta
Materiał: Stal nierdzewna 316L.
Średnica: 35 mm.
Grubość: 9,6 mm.
Odporność na wodę: Do 100 metrów (10 ATM).
Szkiełko: Szafirowe, odporne na zarysowania.
Kształt: Tonneau (beczułkowaty).
Tarcza
Kolor: Czerwony z wykończeniem typu sunburst.
Indeksy: Indeksy liniowe.
Funkcje dodatkowe: Datownik na godzinie 3, wskazówki i indeksy pokryte warstwą luminescencyjną Super-LumiNova.
Bransoleta
Materiał: Stal nierdzewna 316L.
Szerokość: 11 mm przy kopercie.
Zapięcie: Motylkowe z przyciskami.
Dodatkowe funkcje
Luminiscencyjne wskaźniki: Wskazówki i indeksy pokryte warstwą świecącą Super-LumiNova.
Wskaźnik EOL: Informuje o konieczności wymiany baterii.
Wytrzymałość i trwałość
Wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewniających długotrwałe użytkowanie i odporność na codzienne zużycie.
Design i estetyka
Wygląd: Nowoczesny design inspirowany stylem lat 70.
Wykończenie: Połączenie szczotkowanej i polerowanej stali.
Idealny dla
Osób ceniących połączenie klasyki z nowoczesnością oraz szwajcarską precyzję w kompaktowej formie.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 35 mm |
| Grubość koperty | 10 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czerwony |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 100m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Zapięcie | Motylkowe |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















