na wyczerpaniu
Opis
Kolekcja: T-Classic
Mechanizm: Kwarcowy ETA kaliber F05.841
Koperta: Stal nierdzewna 316L
Średnica koperty: 32 mm
Grubość koperty: 7.4 mm
Szkiełko: Szafirowe, odporne na zarysowania
Dekiel: Zakryty
Wodoszczelność: 50 m (5 bar)
Tarcza: Niebieska z wykończeniem sunburst, indeksy rzymskie
Wskazówki: Typu Feuille
Bransoleta: Skórzany pasek
Funkcje: Godziny, minuty, sekundy, data na godzinie 3, wskaźnik fazy księżyca na godzinie 6
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 32 mm |
| Grubość koperty | 7 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | WR 50m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















