na wyczerpaniu
Opis
Kolekcja: T-Lady
Mechanizm: Kwarcowy ETA kaliber F05.841 z funkcją wskaźnika wyczerpania baterii (EOL)
Koperta: Stal nierdzewna 316L
Średnica koperty: 32 mm
Grubość koperty: 7.4 mm
Szkiełko: Szafirowe, odporne na zarysowania
Dekiel: Zakryty
Wodoszczelność: 50 m (5 bar)
Tarcza: Srebrna z rzymskimi indeksami
Wskazówki: Typu Feuille
Bransoleta: Stal nierdzewna 316L
Funkcje: Godziny, minuty, sekundy, data na godzinie 6, wskaźnik fazy księżyca
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 32 mm |
| Grubość koperty | 7 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 50m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















