na wyczerpaniu
Opis
Tissot T-Touch Connect Solar T121.420.47.051.03 to zaawansowany technologicznie zegarek, który łączy w sobie klasyczną elegancję z nowoczesnymi funkcjami. Posiada tytanową kopertę z powłoką PVD i ceramiczny bezel, co zapewnia wyjątkową trwałość i stylowy wygląd. Zegarek jest zasilany energią słoneczną, a jego dotykowy wyświetlacz umożliwia dostęp do licznych funkcji, takich jak kompas, wysokościomierz oraz wskaźnik rezerwy mocy. Czarna tarcza z indeksami w formie kresek i kropek jest chroniona szafirowym szkłem, a pasek wykonany z gumy zapewnia komfort noszenia.
Kolekcja: T-Touch
Mechanizm: Solar, kaliber ETA E32.001 z funkcjami smartwatcha
Koperta: Tytanowa powlekana PVD, bezel ceramiczny
Średnica koperty: 47.5 mm
Grubość koperty: 15.3 mm
Szkiełko: Szafirowe, odporne na zarysowania
Dekiel: Zamknięty
Wodoszczelność: 100 m (10 bar)
Tarcza: Czarna z indeksami pałeczkowymi i kropkowymi, wskazówki typu arrow
Bezel: Kompas
Pasek: Gumowy, czarny
Funkcje: Chronograf, odliczanie, kompas, wysokościomierz, wskaźnik pozycji słońca, czas wschodu/zachodu słońca, data, dzień, miesiąc, kalendarz wieczny, wskaźnik rezerwy chodu, funkcje smartwatcha, połączenie z systemem Sw-ALPS
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 46 - 50 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 47 mm |
| Grubość koperty | 15 mm |
| Rodzaj koperty | Tytan |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Silikonowy / Gumowy |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Solarny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















