na wyczerpaniu
Opis
Kolekcja: T-Touch
Mechanizm: Kwarcowy solar, kaliber 18-5'
Koperta: Antymagnetyczny tytan z powłoką PVD w kolorze czarnym
Średnica koperty: 47.5 mm
Grubość koperty: 15.3 mm
Szkiełko: Dotykowe, szafirowe, odporne na zarysowania
Dekiel: Zakryty
Wodoszczelność: 100 m (10 bar)
Tarcza: Czarna z cyfrowym wyświetlaczem i analogowymi wskazówkami
Bezel: Ceramiczny, jednokierunkowy
Bransoleta: Czerwony pasek gumowy
Funkcje: Godziny, minuty, sekundy, data, stoper, alarm, kompas, barometr, wysokościomierz, fazy księżyca, funkcje smartwatcha (powiadomienia, krokomierz, monitoring snu, itp.)
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 46 - 50 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 47 mm |
| Grubość koperty | 15 mm |
| Rodzaj koperty | Tytan |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czerwony |
| Materiał paska | Silikonowy / Gumowy |
| Wodoszczelność | WR 100m |
| Typ mechanizmu | Solarny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















