na wyczerpaniu
Opis
Zegarek Tissot T-Touch Connect Solar T121.420.46.051.00 łączy zaawansowaną technologię z klasycznym designem. Tytanowa koperta z ceramicznym bezelem oraz powłoką PVD w kolorze różowego złota nadają mu nowoczesny wygląd. Szafirowe szkło zapewnia ochronę przed zarysowaniami, a mechanizm solarny ETA E32.001 oferuje różnorodne funkcje, idealne dla aktywnych użytkowników. Zegarek jest kompatybilny z systemami iOS, Android i Harmony OS.
Kolekcja: T-Touch
Mechanizm: Solarny
Koperta: Tytan z powłoką PVD w kolorze różowego złota
Średnica koperty: 47.5 mm
Grubość koperty: 15.3 mm
Szkiełko: Szafirowe, odporne na zarysowania
Dekiel: Pełny
Wodoszczelność: 100 m (10 bar)
Tarcza: Czarna, indeksy liniowe i kropkowe, luminescencyjne wskazówki
Bezel: Ceramiczny, jednokierunkowy
Bransoleta: Różowe złoto; skórzany pasek
Funkcje:
Alarm
Wysokościomierz
Automatyczne przełączanie czasu letniego
Tryb automatycznego snu
Azymut
Barometr
Spalone kalorie
Chrono lap, chrono log book, chrono split
Kompas
Powiadomienia o połączeniach
Wieczny kalendarz
Blokada bezpieczeństwa
Krokomierz
Temperatura
Czas
Strefy czasowe
Timer
Trend pogody
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 46 - 50 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 47 mm |
| Grubość koperty | 15 mm |
| Rodzaj koperty | Tytan |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Różowe złoto |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Solarny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















