na wyczerpaniu
Opis
Model Tissot T101.417.23.061.00 z kolekcji PR 100 Chronograph to elegancki zegarek, który doskonale łączy funkcjonalność z nowoczesnym designem. Posiada kopertę o średnicy 41 mm, wykonaną ze stali nierdzewnej pokrytej powłoką PVD w kolorze czarnym z akcentami w odcieniu różowego złota, oraz szafirowe szkło odporne na zarysowania. Zegarek jest napędzany precyzyjnym mechanizmem kwarcowym ETA G10.211, oferującym funkcje chronografu i datownika. Wodoodporność do 100 metrów sprawia, że jest odporny na przypadkowy kontakt z wodą, co czyni go idealnym zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje.
Kolekcja: T-Classic
Mechanizm: Szwajcarski mechanizm kwarcowy ETA G10.211
Koperta: Stal nierdzewna z powłoką PVD w kolorze czarnym i różowego złota
Średnica koperty: 41 mm
Grubość koperty: 10.71 mm
Szkiełko: Szafirowe, odporne na zarysowania
Dekiel: Pełny
Wodoszczelność: 100 m (10 bar)
Tarcza: Szara z indeksami pałeczkowymi i kropkowymi, wskazówki w kolorze różowego złota
Bezel: Stały, dwukolorowy (różowe złoto i czarny PVD)
Bransoleta: Siatkowa stal nierdzewna z powłoką PVD w kolorze czarnym
Funkcje: Godziny, minuty, małe sekundy, data między godziną 4 a 5, chronograf z funkcją rattrapante
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 41 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 100m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















