Cena regularna:
4 299,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: Automatyczny, szwajcarski mechanizm
Model mechanizmu: Nieokreślony
Funkcje: Godzina, minuta, sekunda
Rezerwa chodu: Standardowa dla mechanizmów automatycznych
Koperta
Materiał: Stal nierdzewna z powłoką PVD w kolorze złotym
Średnica: 40 mm
Grubość: 12 mm
Odporność na wodę: Do 100 metrów (10 ATM)
Szkiełko: Szafirowe, odporne na zarysowania
Bezel: Stały
Koronka: Zakręcana
Dekiel: Przeszklony, umożliwiający podgląd mechanizmu
Tarcza
Kolor: Srebrny z efektem słonecznym
Indeksy: Smukłe i eleganckie
Wskazówki: Klasycznego designu
Dodatkowe elementy: Otwór ukazujący pracę mechanizmu ("open-heart")
Bransoleta
Materiał: Stal nierdzewna z powłoką PVD w kolorze złotym
Szerokość: 20 mm
Zapięcie: Składane zapięcie
Dodatkowe funkcje
Luminiscencyjne wskaźniki: Wskazówki pokryte warstwą świecącą
Wytrzymałość i trwałość
Wykonany z materiałów najwyższej jakości, gwarantujących długotrwałe użytkowanie
Design i estetyka
Wygląd: Klasyczny, elegancki design z nowoczesnymi akcentami
Wykończenie: Polerowana stal z matowymi elementami
Idealny dla
Miłośników klasycznego stylu i szwajcarskiej precyzji
Osób poszukujących eleganckiego zegarka na co dzień i na specjalne okazje
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Złoty |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















