na wyczerpaniu
Opis
Kolekcja: Presage Style60's
Mechanizm: Automatyczny, kaliber 4R35, z możliwością ręcznego nakręcania, rezerwa chodu około 41 godzin
Koperta: Stal nierdzewna z czarną powłoką PVD
Średnica koperty: 40.8 mm
Grubość koperty: 12.0 mm
Szkiełko: Hardlex, odporne na zarysowania
Dekiel: Przezroczysty, zakręcany
Wodoszczelność: 50 m (5 bar)
Tarcza: Czarna z indeksami pałeczkowymi i lumibrite na wskazówkach oraz indeksach
Bezel: Jednokierunkowy, obrotowy, czarny
Bransoleta: Skórzana, czarna
Funkcje: Godziny, minuty, sekundy, data na godzinie 3, funkcja stop sekundy
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 41 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Zapięcie | Klamerka |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















