PICTO 43393-0820 Unisex Watch Midnight Blue - zegarek
na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Kwarcowy Miyota 2025
- Typ zegarka: Analogowy
- Średnica koperty: 40 mm
- Materiał koperty: Stal nierdzewna
- Kolor koperty: Srebrny
- Kolor tarczy: Niebieski (Midnight Blue)
- Szkło: Szkło mineralne hartowane
- Wodoszczelność: 5 ATM (odporny na zachlapania i deszcz)
- Pasek: Stal nierdzewna, srebrny
- Szerokość paska: 20 mm
- Zapięcie: Klipsowe
- Grubość koperty: 9 mm
- Funkcje: Wskazanie godzin i minut
- Waga: 80 g
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 mm |
| Grubość koperty | 9 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Biały |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z zatrzaskiem |




Grawerowanie 















