na wyczerpaniu
Opis
- Kaliber mechanizmu: Kwarcowy, kaliber VS752
- Materiał koperty: Stal nierdzewna
- Średnica koperty: 42,8 mm
- Długość koperty (od uszka do uszka): 48,1 mm
- Szkiełko: Szafirowe
- Wodoszczelność: 20 bar (200 m)
- Typ paska: Metalowy
- Maksymalny obwód nadgarstka: 210 mm
- Funkcje: Data, zasilanie słoneczne, chronograf, wodoszczelność do nurkowania
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 43 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 200m |
| Typ mechanizmu | Solarny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















