Cena regularna:
479,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Koperta: Stal szlachetna w kolorze złotym
Średnica koperty: 42 mm
Grubość koperty: 11 mm
Tarcza: Złota z analogowym wyświetlaczem, chronografem, datownikiem i 24-godzinnym wskazaniem czasu
Szkiełko: Mineralne
Bransoleta: Stal szlachetna w kolorze złotym
Szerokość bransolety: 22 mm
Zapięcie: Zatrzaskowe
Wodoszczelność: 100 metrów (10 ATM)
Funkcje: Wskazanie godzin, minut, sekund, chronograf, datownik, 24-godzinne wskazanie czasu
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 42 mm |
| Grubość koperty | 13 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Złoty |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Złoty |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















