Cena regularna:
939,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
Płeć Mężczyzna
Seria producenta Ricordo 42mm
Nr art. R8853125004
Styl klasyczny
Waga przedmiotu 0,08
Wyświetlacz analogowy
Bateria (kwarc)
Funkcje Data, godzina, minuta, sekunda
Materiał obudowy Stal nierdzewna
Szerokość koperty 42 mm
Grubość koperty 12 mm
Kształt koperty Okrągły
Wodoodporność 10 ATM
Kolor obudowy Srebrny
Matowa powierzchnia, polerowana
Szkło hartowane, szkło mineralne
Obudowa Spód wciśnięty, spód ze stali nierdzewnej
Kolor tarczy różowy
Materiał paska do zegarka Stal nierdzewna
Kolor paska do zegarka srebrny
Zapięcie Zapięcie na klips
Szerokość paska 22 mm
Maks. obwód nadgarstka 220 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 42 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Różowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Wyświetlacz | Analogowy |
Grawerowanie 















