Cena regularna:
599,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Rodzaj wyświetlacza: Analogowy
Materiał koperty: Stal nierdzewna 316L pokryta powłoką PVD w kolorze różowego złota
Średnica koperty: 32 mm
Grubość koperty: 7 mm
Kolor tarczy: Różowe złoto z efektem słonecznego szlifu
Indeksy godzinowe: Różowozłote
Materiał szkła: Mineralne, odporne na zarysowania
Materiał bransolety: Stal nierdzewna 316L pokryta powłoką PVD w kolorze różowego złota
Szerokość bransolety: 14,5 mm
Obwód bransolety: 15 cm
Zapięcie: Składane z przyciskiem
Wodoszczelność: 50 metrów (5 ATM) – odporny na zachlapania
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 32 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Różowe złoto |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Różowe złoto |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 50m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















