na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: Kwarcowy, szwajcarski mechanizm.
Model mechanizmu: Ronda 703.
Funkcje: Godzina, minuta, sekunda.
Precyzja: Wysoka dokładność chodu.
Koperta
Materiał: Stal nierdzewna 316L.
Średnica: 32 mm.
Grubość: 9 mm.
Odporność na wodę: Do 50 metrów (5 ATM).
Szkiełko: Szafirowe z podwójną powłoką antyrefleksyjną.
Koronka: Zdobiona kaboszonem.
Wykończenie: Polerowana.
Tarcza
Kolor: Jasnoniebieski (Ice Blue).
Indeksy: Cyfry arabskie, rodowane.
Ozdoby: Pierścień z 46 diamentami; łączna masa ok. 0,1242 ct (Wesselton/Si).
Wskazówki: Rodowane.
Bransoleta
Materiał: Stal nierdzewna.
Szerokość: 17 mm.
Zapięcie: Motylkowe.
System szybkiej zmiany: Brak.
Dodatkowe funkcje
Swiss Made: Tak.
Gwarancja: 2 lata.
Edycja: Special Edition.
Wytrzymałość i trwałość
Stal 316L odporna na korozję, szkło szafirowe o wysokiej odporności na zarysowania, wodoszczelność 5 ATM odpowiednia do codziennego użytkowania.
Design i estetyka
Wygląd: Delikatna, kobieca forma w pastelowej tonacji z lśniącym akcentem diamentów.
Wykończenie: Polerowana stal, harmonijnie zintegrowana bransoleta.
Idealny dla
Miłośniczek elegancji i subtelnego blasku; świetny wybór na prezent i do codziennych stylizacji.
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 32 mm |
| Grubość koperty | 9 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Silikonowy / Gumowy |
| Wodoszczelność | WR 50m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Motylkowe |
| Kamienie | Diamenty |




Grawerowanie 















