na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: Automatyczny, szwajcarski.
Model mechanizmu: ML115 (28 800 A/h, 26 kamieni).
Funkcje: Godzina, minuta, sekunda, datownik na godz. 3.
Rezerwa chodu: Około 38 godzin.
Koperta
Materiał: Stal nierdzewna 316L.
Średnica: 38 mm.
Odporność na wodę: Do 300 metrów (30 ATM).
Bezel: Jednokierunkowy, ceramiczny, z charakterystycznymi „six-claws”.
Szkiełko: Szafirowe z powłoką antyrefleksyjną.
Koronka: Zakręcana.
Tarcza
Kolor: Biała, lakierowana.
Indeksy: 8 diamentów + indeksy batonowe.
Luminiscencja: Wskazówki i znaczniki nurkowe pokryte Super-LumiNovą.
Funkcje dodatkowe: Okno daty na godz. 3.
Bransoleta
Materiał: Pasek z gumy (biały).
System: EasyChange – szybka wymiana bez narzędzi.
Zapięcie: Klamerka szpilkowa ze stali.
Dodatkowe funkcje
Skala nurkowa 60-min na bezelu, punkt luminescencyjny na godz. 12.
Konstrukcja przygotowana do pływania i nurkowania rekreacyjnego.
Wytrzymałość i trwałość
Wodoszczelność 30 ATM, ceramiczny bezel odporny na zarysowania, szafirowe szkło.
Design i estetyka
Wygląd: Sportowo-elegancki „diver” w kompaktowym rozmiarze 38 mm.
Wykończenie: Przemiennie satynowane i polerowane powierzchnie, biżuteryjny akcent diamentów.
Idealny dla
Osób szukających wytrzymałego, codziennego automatu o klasie 300 m.
Miłośników elegancji połączonej z funkcjonalnością nurkową.
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 38 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Biały |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Biały |
| Materiał paska | Silikonowy / Gumowy |
| Wodoszczelność | WR 300MT |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |
| Kamienie | Diamenty |
| Funkcje bezela | Jednokierunkowy |




Grawerowanie 















