Cena regularna:
799,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Kwarcowy
- Koperta: Stal nierdzewna, srebrna
- Średnica koperty: 34 mm
- Grubość koperty: 8 mm
- Tarcza: Srebrna
- Szkło: Mineralne
- Bransoleta: Stal nierdzewna, srebrna
- Zapięcie: Z przyciskiem
- Wodoszczelność: 10 ATM
- Funkcje dodatkowe: Datownik, zakręcana koronka
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Szerokość paska | 17 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 34 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















