Cena regularna:
779,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
-
Mechanizm: Kwarcowy
-
Koperta:
- Materiał: Stal nierdzewna
- Średnica: 40 mm
- Grubość: 11 mm
- Kształt: Okrągła
-
Tarcza:
- Kolor: Czarny
- Indeksy: liniowe, luminescencyjne
- Funkcje dodatkowe: Chronograf, tachymetr, datownik
-
Szkło: Mineralne
-
Pasek:
- Materiał: Silikon
- Kolor: Czarny
- Zapięcie: Klamerka
- Szerokość: 20 mm
-
Wodoszczelność: 10 ATM (100 metrów)
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Silikon |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |
| Funkcje bezela | Tachymetr |




Grawerowanie 















