Cena regularna:
819,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Kwarcowy
- Koperta: Stal nierdzewna, różowozłota
- Średnica koperty: 41 mm
- Grubość koperty: 14 mm
- Tarcza: Czarna
- Szkło: Mineralne
- Pasek: Brązowy, skóra naturalna
- Szerokość paska: 20 mm
- Zapięcie: Sprzączka
- Wodoszczelność: 5 ATM
- Funkcje dodatkowe: Chronograf, datownik, tachymetr, czas 24-godzinny
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 41 mm |
| Grubość koperty | 14 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Brązowy |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















