na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: automatyczny (Seiko NH35A / Japan Movt)
- Rezerwa chodu: ok. 40–41 godzin
- Koperta: stal nierdzewna (dwukolorowa: stal + złoto)
- Średnica koperty: 40 mm
- Grubość koperty: ok. 14 mm
- Szkło: mineralne / Flame Fusion
- Dekiel: transparentny (przeszklony)
- Bezel: jednokierunkowy (nurkowy)
- Koronka: zakręcana
- Tarcza: niebieska
- Indeksy i wskazówki: luminescencyjne
- Datownik: na godz. 3 (z lupą)
- Bransoleta: stal nierdzewna (dwukolorowa)
- Szerokość bransolety: ok. 20 mm
- Zapięcie: składane (fold-over)
- Wodoszczelność: 200 m / 20 ATM
- Funkcje: godziny, minuty, sekundy, datownik
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 mm |
| Grubość koperty | 14 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Dwukolorowy |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 200m |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | FOLD-OVER CLASP |
| Typ kalendarza | Data |
Grawerowanie 















