Cena regularna:
929,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Marka: Hugo Boss
- Model: Talent 1513598
- Materiał koperty: Stal nierdzewna
- Pasek: Skórzany
- Kolor paska: Brązowy
- Kolor tarczy: Szary
- Średnica koperty: Około 42 mm
- Grubość koperty: Około 11 mm
- Funkcje: Chronograf
- Wodoszczelność: Do 50 metrów
- Typ szkła: Mineralne
- Mechanizm: Kwarcowy
- Gwarancja: 2 lata
- Typ zapięcia: Sprzączka
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolekcja | TALENT |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 42 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Szary |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Brązowy |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |
| Funkcje bezela | Jednokierunkowy |




Grawerowanie 















