na wyczerpaniu
Opis
Rodzaj koperty: Stal nierdzewna, kolor złoty
Średnica koperty: 38 mm
Grubość koperty: 10 mm
Kolor tarczy: Złota, ozdobiona wielobarwnymi kryształkami
Szkiełko: Mineralne, odporne na zarysowania
Bransoleta: Stalowa, kolor złoty, z zapięciem typu motylkowego
Szerokość bransolety: 18 mm
Wodoszczelność: 50 metrów (5 ATM) – odporny na zachlapania
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 38 mm |
| Grubość koperty | 10 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Złoty |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















