na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: Kwarcowy.
Model mechanizmu: Miyota (Made in Japan).
Funkcje: Godzina, minuta, sekunda, datownik (dzień miesiąca i dzień tygodnia), wskazanie 24-godzinne.
Precyzja: Wysoka dokładność chodu typowa dla mechanizmów kwarcowych.
Koperta
Materiał: Metalowa koperta z utwardzaną powłoką IPS (antyalergiczną).
Wymiary: 44 x 52 mm.
Grubość: 11 mm.
Kolor: Srebrny.
Szkiełko
Rodzaj: Mineralne.
Tarcza
Kolor: Granatowa.
Indeksy: Srebrne.
Średnica tarczy: 36 mm.
Elementy funkcyjne: Subtarcze dla datownika oraz wskazania 24-godzinnego.
Pasek
Materiał: Skórzany.
Kolor: Granatowy.
Szerokość: 22/20 mm.
Zapięcie: Klasyczna klamra.
Wodoszczelność
Klasa: WR30.
Wytrzymałość i trwałość
Powłoka IPS: Utwardzana, odporna na codzienne użytkowanie, o właściwościach antyalergicznych.
Szkło mineralne: Dobra odporność na typowe zarysowania w codziennym użytkowaniu.
Design i estetyka
Wygląd: Elegancko-sportowy, nowoczesny.
Wykończenie: Srebrna koperta zestawiona z granatową tarczą i skórzanym paskiem.
Idealny dla
Osób szukających klasycznego męskiego zegarka na co dzień i do smart-casualu.
Użytkowników ceniących praktyczne funkcje datownika i czytelną tarczę.
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 44 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Granatowy |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Data,Dzień tygodnia |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Skóra |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Dzień miesiąca, dzień tygodnia, |




Grawerowanie 















