na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm
Typ: Kwarcowy, japoński mechanizm.
Model mechanizmu: Miyota (Made in Japan).
Funkcje: Godzina, minuta, sekunda.
Precyzja: Wysoka dokładność chodu, typowa dla mechanizmów kwarcowych.
Koperta
Materiał: Metalowa.
Wymiary: 37 x 45 mm.
Grubość: 8 mm.
Kolor: Rosegold (różowe złoto).
Powłoka: Antyalergiczna powłoka IPB/IPR o zwiększonej trwałości + wykończenie IPS.
Szkiełko
Rodzaj: Mineralne.
Tarcza
Typ: Analogowa (wskazówkowa).
Kolor: Niebieska / granatowa.
Kształt: Okrągły.
Średnica tarczy: 33 mm.
Bransoleta
Materiał: Metalowa.
Kolor: Niebieska / granatowa.
Szerokość: 11 mm.
Długość całkowita: Około 24 cm.
Wodoszczelność
Klasa: WR30 / 3 ATM / 30 m (odporność na zachlapania).
Kolorystyka
Tarcza: Niebieska / granatowa.
Indeksy i wskazówki: Rosegold.
Koperta: Rosegold.
Bransoleta: Niebieska / granatowa.
Zestaw zawiera
Zegarek.
Pudełko prezentowe G. Rossi.
Kod produktu
Kod producenta / EAN: 5900148034774.
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 11 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 37 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Granatowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z zatrzaskiem |




Grawerowanie 















