na wyczerpaniu
Opis
Model: 20661/1
Kolekcja: The Originals
Mechanizm: Kwarcowy, zasilany baterią
Koperta: Stal szlachetna w kolorze srebrnym
Średnica koperty: 45 mm
Grubość koperty: 14 mm
Szkło: Szafirowe, odporne na zarysowania
Tarcza: Granatowa z luminescencyjnymi wskazówkami
Funkcje: Chronograf, datownik (dzień miesiąca)
Pasek: Bransoleta stalowa w kolorze srebrnym
Zapięcie: Zatrzaskowe
Wodoszczelność: 200 metrów (20 ATM), odporny na pływanie i nurkowanie z osprzętem
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 45 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 200m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















