na wyczerpaniu
Opis
Zegarek wyposażony jest w precyzyjny mechanizm kwarcowy, a całość chroni mineralne szkiełko odporne na zarysowania. Model ten jest wodoodporny do 50 metrów (5 ATM), co oznacza, że można go nosić podczas codziennych aktywności, takich jak mycie rąk lub lekkie zachlapania. Bransoleta ze stali nierdzewnej w złotym kolorze dopełnia elegancki charakter tego zegarka, który doskonale sprawdzi się jako modny dodatek.
Mechanizm: Kwarcowy
Materiał koperty: Stal nierdzewna z powłoką PVD w kolorze złotym
Średnica koperty: 30,5 mm
Grubość koperty: 8 mm
Szkiełko: Mineralne
Kolor tarczy: Srebrny z kryształkami
Bransoleta: Stal nierdzewna w złotym kolorze
Zapięcie: Zatrzaskowe
Wodoodporność: 50 metrów (5 ATM)
Funkcje: Analogowy wyświetlacz
Styl: Modny, elegancki
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Szerokość paska | 14 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 31 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Złoty |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Kamienie | Cyrkonie |




Grawerowanie 















