Cena regularna:
439,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Koperta: Stal szlachetna, kolor srebrny
Bransoleta: Stal szlachetna, kolor srebrny
Tarcza: Czarna
Funkcje dodatkowe: Rozbudowany datownik (dzień tygodnia, dzień miesiąca, format 24-godzinny)
Wskazówki i indeksy: Pokryte powłoką luminescencyjną
Mechanizm: Kwarcowy
Wodoszczelność: 100 metrów (odporność na zachlapania, możliwość pływania)
Szkiełko: Mineralne
Styl: Klasyczny, elegancki
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolekcja | SPORT |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 43 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















