Cena regularna:
1 000,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Zegarek Emporio Armani AR1451, znany również jako Mens Renato Ceramica Watch, wyróżnia się swoim eleganckim, czarnym designem ceramicznym. Ten męski model posiada kopertę o średnicy 47 mm, łączącą stal nierdzewną z ceramiką, co nadaje mu wyjątkową trwałość oraz nowoczesny wygląd. Bransoleta wykonana z tego samego materiału zapewnia jednolity wygląd i komfort noszenia. Zegarek jest zasilany kwarcowym mechanizmem ruchu, gwarantującym precyzyjność czasu.
Wyposażony w funkcję chronografu oraz datownika, AR1451 łączy w sobie funkcjonalność z estetyką, co czyni go idealnym wyborem dla mężczyzn ceniących zarówno styl, jak i praktyczność. Ceramiczna bransoleta zamykana jest za pomocą zapięcia z przyciskiem, które jest nie tylko bezpieczne, ale także łatwe w obsłudze. Wodoodporność zegarka wynosi 5 ATM, co oznacza, że jest on odpowiedni do codziennego użytku, w tym np. podczas prysznica, ale nie jest zalecany do pływania.
Emporio Armani AR1451 jest dostarczany w zestawie z opakowaniem Armani, instrukcją oraz gwarancją, co czyni go doskonałym pomysłem na prezent. Dwuletnia gwarancja zapewnia spokój ducha i gwarantuje zadowolenie z użytkowania.
- Model: AR1451
- Gwarancja: 2 lata
- Koperta: Połączenie stali nierdzewnej i ceramiki
- Średnica koperty: 47 mm
- Bransoleta: Stal nierdzewna i ceramika
- Zapięcie: Klamerka z przyciskiem (deployment clasp)
- Mechanizm: Kwarcowy
- Płeć: Męski
- W zestawie: Zegarek, etui Armani, instrukcja/gwarancja, tagi, pieczęcie, pudełko Armani i pokrowiec na pudełko
- Wodoodporność: 5 ATM (odpowiedni do codziennego użytkowania, np. podczas prysznica, ale nie zalecany do pływania)
- Funkcje: Chronograf, datownik
- Wygląd: Czarna, ceramiczna bransoleta i koperta, czarna tarcza z wyrazistymi srebrnymi indeksami godzin, funkcja daty i chronografu
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 46 - 50 mm |
| Szerokość paska | 24 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 47 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Ceramika |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Ceramika |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















