Cena regularna:
899,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Model: AR11290
- Gwarancja: 2 lata
- Obudowa: Różowe złoto PVD/Stal nierdzewna
- Bransoleta: Różowe złoto PVD/Stal nierdzewna
- Szerokość koperty: 32mm
- Zapięcie: Klamerka
- Mechanizm: Kwarcowy
- Płeć: Damski
- Zawartość pudełka: Etui Armani, Instrukcja/Gwarancja, Tagi, Pieczęcie, Pudełko Armani i Okładka pudełka
- Odporność na wodę: 3ATM (odporny na deszcz i przypadkowe zachlapania, nie zaleca się do pływania)
- Szczegóły tarczy: Biała tarcza z matki perły z różowo-złotymi znacznikami godzin i wskazówkami oraz logo Armani na godzinie 12.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Szerokość paska | 12 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 32 mm |
| Grubość koperty | 7 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Perłowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Dwukolorowy |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Kamienie | Cyrkonie |




Grawerowanie 















