Cena regularna:
1 275,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Męskie
Stan produktu
Nowy z metką
Kolor koperty
Srebrny
Średnica koperty (od-do)
41 - 45 mm
Szerokość paska
22
Średnica koperty (dokładnie)
43 mm
Grubość koperty
11 mm
Rodzaj koperty
Stal nierdzewna
Kolor tarczy
Zielony
Funkcje
Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data
Szkiełko
Mineralne
Mechanizm
Kwarcowy
Kolor paska
Srebrny
Materiał paska
Stal nierdzewna
Wodoszczelność
3 ATM
Typ mechanizmu
Kwarcowy
Wyświetlacz
Analogowy
Zapięcie
Z przyciskiem
Typ kalendarza
Data
Funkcje bezela
Jednokierunkowy
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 43 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Zielony |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Typ kalendarza | Data |
| Funkcje bezela | Jednokierunkowy |




Grawerowanie 















