Cena regularna:
1 099,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Diesel DZ4485 to elegancki zegarek męski z serii Mega Chief, charakteryzujący się dużą, solidną kopertą w kolorze czarnym oraz kontrastowymi, złotymi detalami. Wyposażony w chronograf i mineralne szkło, łączy nowoczesny design z funkcjonalnością.
- Kolor koperty i bransolety: Czarny
- Rozmiar koperty: 51 mm
- Grubość koperty: 12 mm
- Wodoodporność: 10 ATM
- Materiał koperty: Stal nierdzewna
- Wykończenie koperty: Szczotkowane, polerowane
- Materiał bransolety: Stal nierdzewna
- Kolor tarczy: Złoty
- Funkcje: Data, chronograf, luminescencyjne wskazówki
- Ruch: Kwarcowy
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolekcja | MEGA CHIEF |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 51 - 55 mm |
| Szerokość paska | 26 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 51 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Złoty |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















