Cena regularna:
949,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Koperta: Stal szlachetna pokryta czarną powłoką PVD
Średnica: 48 mm
Grubość: 13 mm
Tarcza: Czarna
Indeksy: Srebrne
Wskazówki: Srebrne z powłoką luminescencyjną
Szkiełko: Mineralne, opalizujące
Pasek: Skórzany
Kolor: Czarny
Szerokość: 24 mm
Funkcje dodatkowe:
Chronograf
Datownik
Wodoszczelność: 50 metrów (5 ATM)
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 46 - 50 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 48 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Wielokolorowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | WR 50m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















