Cena regularna:
899,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Koperta: Stal szlachetna pokryta czarną powłoką PVD
Średnica: 45 mm
Grubość: 12 mm
Tarcza: Czarna z niebieskimi akcentami
Indeksy: Liniowe
Wskazówki: Pokryte powłoką luminescencyjną
Szkiełko: Mineralne z powłoką antyrefleksyjną
Pasek: Skórzany
Kolor: Czarny
Szerokość: 26 mm
Funkcje dodatkowe:
Datownik
Wodoszczelność: 100 metrów (10 ATM)
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 46 - 50 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 46 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Wielokolorowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | WR 100m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















