Cena regularna:
2 629,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm: solar Eco-Drive B620, 1/5 sekundy chronograf, datownik, wskaźnik 24-godzinny
Rezerwa chodu: do 270 dni po pełnym naładowaniu
Koperta: stal nierdzewna, średnica 40 mm, grubość 13 mm
Szkiełko: szafirowe z powłoką antyrefleksyjną
Tarcza: zielona z indeksami liniowymi, wskazówki i indeksy pokryte powłoką luminescencyjną
Bransoleta: stal nierdzewna, zapięcie zatrzaskowe z zabezpieczeniem
Wodoszczelność: 20 ATM (200 m) – odpowiedni do pływania i nurkowania z akwalungiem
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Zielony |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 200m |
| Typ mechanizmu | Solarny |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















