Carl von Zeyten CVZ0062BKMS Kniebis Automatic - zegarek
Cena regularna:
1 805,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
Płeć
Męskie
Seria producenta
Kniebis automatyczny 40mm
Nr pozycji producenta
CVZ0062BKMS
Styl
Klasyczny
Waga przedmiotu
0,14
Wyświetlacz
Analogowy
Ruch
Automatyczny
Funkcje
24-godzinny, data, dzień, godzina, minuta, sekunda
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Szerokość obudowy
40 mm
Grubość koperty
14 mm
Kształt obudowy
Okrągły
Wodoodporność
5 ATM
Kolor obudowy
Srebro
Powierzchnia
Matowe, polerowane
Ustawienia
Cyrkonia
Szkło
utwardzony, szkło mineralne
Spód obudowy
Szklane dno, skręcane
Kolor tarczy
Czarny
Oświetlenie
iluminacja
Materiał paska zegarka
Stal nierdzewna
Kolor paska zegarka
Srebro
Zapięcie
Składane zapięcie
Szerokość paska
20 mm
Maks. obwód nadgarstka
185 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 mm |
| Grubość koperty | 14 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Data,Dzień tygodnia |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | FOLD-OVER CLASP |
| Typ kalendarza | Data |
| Kamienie | Cyrkonie |
Grawerowanie 















