Carl von Zeyten CVZ0017SGYS Black Forest automatic - zegarek
na wyczerpaniu
Opis
Kolekcja: Black Forest Automatic
Mechanizm: Automatyczny, kaliber 224, 40 klejnotów
Koperta: Stal nierdzewna
Średnica koperty: 46 mm
Grubość koperty: 14 mm
Szkiełko: Szafirowe, odporne na zarysowania
Dekiel: Przezroczysty, umożliwiający podgląd mechanizmu
Wodoszczelność: 30 m (3 ATM)
Tarcza: Szara z otwartym sercem, umożliwiająca podgląd mechanizmu
Bezel: Stały, stal nierdzewna
Bransoleta: Skórzany pasek w kolorze szarym o szerokości 24 mm
Funkcje: Godziny, minuty, sekundy, mały sekundnik
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 46 - 50 mm |
| Szerokość paska | 24 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 46 mm |
| Grubość koperty | 15 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Szary |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Motylkowe |




Grawerowanie 















