Carl von Zeyten CVZ0005GBL Neukirch automatic - zegarek
Cena regularna:
1 699,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
Płeć
Męskie
Edycja limitowana
X / 999, Tak
Styl
Klasyczny
Waga przedmiotu
0,11 kg
Wyświetlacz
Analog
Ruch
Automatyczny
Funkcje
Godzina, minuta, sekunda
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Szerokość obudowy
45 mm
Grubość koperty
15 mm
Kształt obudowy
Okrągły
Wodoodporność
3 ATM
Kolor obudowy
Złoty
Powierzchnia
Błyszcząca
Szkło
antyrefleksyjne, szafirowe szkło
Spód obudowy
Szklane dno, skręcane
Kolor tarczy
Niebieski
Materiał paska zegarka
Skóra naturalna
Kolor paska zegarka
Niebieski
Zapięcie
Składane zapięcie
Szerokość paska
22 mm
Maks. obwód nadgarstka
230 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 45 mm |
| Grubość koperty | 15 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Motylkowe |
Grawerowanie 















