na wyczerpaniu
Opis
Kolekcja: Casio Vintage
Mechanizm: Kwarcowy, zasilany baterią SR920W (żywotność baterii około 3 lata)
Koperta: Żywica z powłoką chromowaną
Średnica koperty: 38,8 mm
Grubość koperty: 8,1 mm
Szkiełko: Żywiczne
Dekiel: Stal nierdzewna, zamknięty na śruby
Wodoszczelność: Odporność na zachlapania
Tarcza: Analogowo-cyfrowa, turkusowa
Funkcje:
Podwójny czas
Stoper 1/100 sekundy (zakres pomiaru: 59'59.99'')
Automatyczny kalendarz (do lutego 2099 roku)
Format 12/24 godziny
Alarm dzienny
Sygnał godzinowy
Pasek: Stal nierdzewna
Waga: 47 g
Gwarancja: 3 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 26 - 30 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 30 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Tworzywo sztuczne |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Akrylowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 30m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowo - cyfrowy |
| Zapięcie | Z zatrzaskiem |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















