na wyczerpaniu
Opis
Zegarek Bulova 98P174 Rubaiyat to elegancka propozycja, która doskonale łączy w sobie nowoczesność z rzemiosłem. Rubaiyat to nazwa o poetyckim znaczeniu, wprowadzona przez Bulovę w 1917 roku, aby zaprezentować pierwsze projekty zegarków skierowane do kobiet. Dziś, sto lat później, seria ta jest nadal wyrazem dumy z długotrwałej tradycji umocnionej kobiecości. Rubaiyat to fuzja nowoczesnego designu z mistrzostwem wykonania, a jego bogata historia i związek z kobietami nadają mu wyjątkowego charakteru.
- Mechanizm: Kwarcowy
- Typ szkła: Szafirowe, zakrzywione
- Średnica koperty: 35 mm
- Grubość koperty: 8 mm
- Wodoszczelność: Do 30 metrów (WR30/3Bar)
- Koperta: Dwukolorowa, ze stali nierdzewnej i w odcieniu różowego złota, z koronką w kształcie kaboszonu z syntetycznego niebieskiego spinelu umieszczoną na godzinie 12
- Tarcza: Teksturowana w kolorze różowego złota, z ośmioma ręcznie osadzonymi diamentami
- Bransoleta: Dwukolorowa, ze stali nierdzewnej i w odcieniu różowego złota, z zapięciem typu deployant na dwa naciśnięcia
- Dekiel: Ozdobny, z wizerunkiem "Bogini Czasu"
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Dwukolorowy |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Szerokość paska | 16 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 35 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Różowe złoto |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Dwukolorowy |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Kamienie | Diamenty |




Grawerowanie 















