Cena regularna:
1 899,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Zegarek Bulova 96B425 Sutton to klasyczny model męski, który charakteryzuje się ponadczasowym designem i nowoczesnym wykonaniem. Koperta tego zegarka wykonana jest ze stali nierdzewnej, a całość dopełnia metalowy pasek. Zegarek wyposażony jest w szkiełko mineralne oraz mechanizm Miyota, co zapewnia niezawodność i precyzję działania. Model ten jest wodoszczelny do 30 metrów, co oznacza, że jest odporny na zachlapania.
- Średnica koperty: 41,5 mm
- Wodoszczelność: 3 ATM (odporny na zachlapania, nie nadaje się do pływania czy zanurzania w wodzie)
- Szkło: Mineralne
- Tarcza: Niebieska
- Mechanizm: Automatyczny Miyota
- Materiał koperty: Stal nierdzewna
- Rodzaj paska: Metalowy
- Funkcje dodatkowe: Datownik
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 42 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















