Boccia 3658-05 - zegarek
na wyczerpaniu
Opis
Zegarek Boccia Titanium 3658-05 to elegancki model z serii Royce, który łączy w sobie klasyczny design z nowoczesnymi akcentami. Koperta oraz bransoleta wykonane są z tytanu, co zapewnia lekkość i trwałość, a dodatkowe złote akcenty nadają mu wyrafinowanego wyglądu. Srebrzysta tarcza typu sunray jest czytelna, z wyraźnymi, złotymi indeksami i wskazówkami pokrytymi warstwą luminescencyjną, co ułatwia odczyt czasu w różnych warunkach oświetleniowych. Dodatkowo, zegarek wyposażony jest w datownik umieszczony na godzinie trzeciej. Dzięki klasycznej stylistyce i wysokiej jakości wykonania, model ten doskonale sprawdzi się zarówno w codziennych, jak i formalnych stylizacjach.
- Mechanizm: Kwarcowy
- Materiał koperty: Tytan
- Średnica koperty: 39 mm
- Grubość koperty: 7 mm
- Kształt koperty: Okrągła
- Kolor koperty: Srebrny
- Szkiełko: Szafirowe, antyrefleksyjne
- Kolor tarczy: Srebrny
- Pasek: Skórzany (cielęca skóra), brązowy
- Szerokość paska: 20 mm
- Zapięcie: Klamerka
- Wodoodporność: 3 ATM
- Funkcje: Data, godzina, minuta
- Maksymalny obwód nadgarstka: 215 mm
- Waga: 30 g
- Dodatkowe cechy: Przystosowany dla alergików, niklowany
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | TITANIUM |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Dwukolorowy |
| Materiał paska | TITANIUM |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















